На Житомирщині подружжя загинуло, підірвавшись на міні

Удень 7 грудня в Олевській громаді Житомирській області на дорозі між селами підірвався мікроавтобус, в якому рухались місцеві чоловік і жінка. Подружжя загинуло. Розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Повідомлення про вибух автомобіля на дорозі надійшло до відділення поліції №2 (Олевськ) Коростенського райуправління близько 15 години. На місце події виїжджали працівники слідчо-оперативної групи та представники інших екстрених служб», – йдеться в повідомленні.

Попередньо відомо, що місцеве подружжя, 38-річний чоловік і його 32-річна дружина, рухались автомобілем Ford Transit по дорозі із с. Сущан у напрямку с. Копища. На певному відрізку їх авто опинилось на узбіччі, де автомобіль підірвався, попередньо, на міні. Унаслідок цього подружжя загинуло.

Під час огляду місця події фахівці зафіксували наявні свідчення вибуху. У рамках розпочатого за фактом загибелі людей кримінального провадження будуть проведені необхідні експертні дослідження для встановлення всіх обставин.

Через трагічну подію сиротами залишились 8 дітей, усі неповнолітні. Нині вони під наглядом родичів.

Як ми повідомляли, у вересні на півночі Житомирщини, у Народицькому лісгоспі, на протитанковій міні знову підірвався службовий автомобіль лісової охорони.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин