На Житомирщині майже вдвічі збільшили кількість захисних споруд

На Житомирщині триває перевірка та обстеження укриттів. Наразі, окрім освітніх закладів, багато уваги приділяється цивільним укриттям в житлових будинках та на підприємствах.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Загалом за час війни, завдяки спільним зусиллям області, місцевої влади, власників будівель, рятувальників та волонтерських організацій, вдалося збільшити кількість підготовлених захисних споруд майже у 2 рази. Загалом вже вдалося привести у готовність понад 4 тисячі найпростіших укриттів.

На сьогодні, власниками цих споруд було проведено поточні ремонти: встановлено або замінено вхідні двері, відремонтовано проводку, водопостачання, підлогу. Забезпечено запас води, харчів й медикаментів, свічки й ліхтарики та місця для сидіння. Також в частині укриттів проведено WI-FI зв’язок.

Слід ще раз наголосити на тому, що власники та орендарі приміщень зобов’язані забезпечувати вільний доступ громадян до укриттів під час повітряної тривоги. Адже від цього залежить життя людей.

Процес облаштування укриттів триває. Відповідні комісії продовжують оглядати об’єкти в громадах області. Зокрема надаються рекомендації, як у короткий період провести роботи, щоб приміщення відповідало вимогам.

Отже, просимо громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Почувши сирену, негайно прямуйте до найближчого укриття!

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин