На Житомирщині люди отримують зцілення біля ікони святого Миколая

Сьогодні святкуємо Різдво святителя Миколая Чудотворця. У храмі села Ягодинка Романівської громади на Житомирщині знаходиться древня ікона Святителя Миколая, яка оновилася сама собою, і по молитвах біля якої люди отримують зцілення.

Зокрема, після молитви перед образом Миколая Чудотворця зцілився німий з народження хлопчик. Священик розповідає, що до чаші зі Святими Дарами підійшов Іванко – хлопчик років восьми. Отець Андрій запитав його ім’я – як належить перед Причастям. Дитя впевнено мовило: «Іоанн». Священик ще нічого не зрозумів, бо ж не знав, що хлопчик німий від народження. Лише видавав окремі звуки. Мати хлопчика здивовано дивилася на їх обох. Після служби вона розповіла цю історію.

Одна із приїжджих вірянок мала захворювання горла і певний час уже лікувалася. Останнім часом хвороба загострилася, і вона могла вживати їжу лише через медичну трубочку. Проте, помолившись біля ікони, жінка відчула неймовірне полегшення. Вже на братській паломницькій трапезі після святкової служби жінка змогла без жодних проблем ковтати звичним способом!

У наші дні помолитися біля ікони святого Миколая приїздять паломники як з України, так і з інших країн.

IMG 20220811 122335 161
IMG 20220811 122340 492

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин