Учні Троковицького екологічного ліцею – це майстри на всі руки. В ліцеї відбулась акція «Годівничка». Метою даної акції було виготовлення годівнички для пташок з подальшим її використанням.
Про це повідомляють на сторінці навчального закладу.
“Діти, які виготовили годівничку чи годівнички, розмістіть їх в своєму подвір‘ї чи садку. І нехай вона не просто стане прикрасою, а слугує з користю для найменших і беззахисних. Давайте разом допоможемо нашим друзям пережити зиму, давайте разом потурбуємось про тих, кому взимку найтяжче”, – звернулися до дітей представники ліцею.
У ліцеї подякували дітям і батькам, які долучились до акції.
“Перемога і добро починається з кожного із нас!” – наголошують ініціатори акції.
![На Житомирщині діти піклуються про птахів 1 323770187 933433214244016 541554315597129656 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/323770187_933433214244016_541554315597129656_n-740x1024.jpg)
![На Житомирщині діти піклуються про птахів 2 323800439 727512912070308 5699864716216198172 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/323800439_727512912070308_5699864716216198172_n-604x1024.jpg)
![На Житомирщині діти піклуються про птахів 3 323890314 948879776101269 5524591734825243843 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/323890314_948879776101269_5524591734825243843_n-842x1024.jpg)
![На Житомирщині діти піклуються про птахів 4 323908586 573221020883553 1972479055527154509 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/323908586_573221020883553_1972479055527154509_n-576x1024.jpg)
![На Житомирщині діти піклуються про птахів 5 323908681 1208059836795144 9201744244161104766 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/323908681_1208059836795144_9201744244161104766_n-966x1024.jpg)