24 серпня на Житомирщині з’явилися на світ четверо хлопчиків та троє дівчаток.
Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.
Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко привітала маленьких українців, які народилися в обласному перинатальному центрі, та їх матусь. Малюкам подарували дитячий одяг з символікою Дня Незалежності. А також необхідні у перші дні життя речі.
Також Наталія Остапченко ознайомилась з роботою центру, який вистояв під вибуховою хвилею російського авіаційного удару в березні, та продовжує допомагати новонародженим українцям.
Загалом від початку війни в центрі на світ народилося майже 700 немовлят, серед них – 21 двійня. 288 з них мами дали життя в укритті пологового.
Як розповідає директор центру, працівники часто затримувалися на роботі, а в перший місяць воєнних дій деякі лікарі взагалі забули про «вихідні». Медики ночували у лікарні, в бомбосховищі поруч із породіллями та немовлятами, надаючи не лише медичну, а й психологічну допомогу.
![На Житомирщині 24 серпня народилося семеро немовлят 1 IMG 20220825 162932 558](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220825_162932_558-1024x768.jpg)
![На Житомирщині 24 серпня народилося семеро немовлят 2 IMG 20220825 162935 736](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220825_162935_736-1024x768.jpg)