На війні загинув бібліотекар з Житомира Віталій Пивоваров

Захищаючи країну від окупантів, 3 січня у важкому бою героїчно загинув житомирянин Віталій Пивоваров. Про загибель містянина повідомляє спільнота Фейсбук Житомира з посиланням на Житомирську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олега Ольжича.

Віталій Вадимович Пивоваров народився 1 червня 1984 року в м. Житомирі. Після закінчення Житомирської гуманітарної гімназії № 23 вступив на історичний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Працював на посадах провідного, головного спеціаліста в Державному архіві Житомирської області. Навчався в аспірантурі на кафедрі історії України ЖДУ імені Івана Франка. Згодом перейшов на роботу в Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації. Останнім місцем його трудової біографії була Житомирська обласна наукова універсальна бібліотека імені Олега Ольжича.

У перші дні повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Віталій добровільно пішов у лави Збройних Сил України.

“Для всіх було несподіванкою, що скромний працівник Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича, історик за фахом рішуче візьме зброю в руки, щоб захистити Батьківщину від вторгнення підступного ворога… Не можна описати горя родичів, близьких, друзів, колег… Він був прекрасною людиною, дуже скромним, доброзичливим та інтелігентним молодим чоловіком. У нього все ще було попереду. Віталій був донором, по кілька разів на рік здавав кров, щоб рятувати життя людей. І ось тепер він віддав останні краплини власної крові за те, щоб всі ми залишалися вільними людьми в незалежній, нескореній Україні”, – зазначили в бібліотеці.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин