На магістралі міжнародного значення скоєно вандалізм

Пошкоджено датчики зважування транспортних засобів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху WIM. Злочин зафіксовано на автодорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, поблизу села Сінгури Житомирського району.

Про це повідомила пресслужба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

Зазначається, що ця система нова, була влаштована кілька років тому. Внаслідок пошкоджень елементів системи горизонтальні смуги датчиків вийшли з ладу.

Служба автомобільних доріг у Житомирській області підрахувала завдану шкоду державі та подала заяву до правоохоронних органів про скоєння правопорушення.

Також звертаються до очевидців злочину, що був скоєний 7-9 січня, з проханням повідомити будь-яку інформацію, що може стати корисною під час розслідування, за номером телефону: +38 (098) 560 8599 (диспетчер САД).

Довідково:

Система зважування в русі Weigh in motion (WIM) – це розумна система збирання інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами. Відбувається фіксація: дати та часу проїзду, температури повітря та дорожнього покриття, смуги та напрямку руху, швидкість руху та державний номерний знак, загальну масу транспортного засобу та її розподіл по осях.

WIM – системи ворог для перевантажених фур, адже за порушення габаритних норм доводиться сплачувати штрафи. Система працює безконтактно і унеможливлює корупцію, а зібрані дані автоматично передають в програмний центр обробки інформації.

Перевантажені вантажівки основна причина руйнування асфальтного покриття доріг ( причина тріщин, вибоїн, колійністі, просіданнь та ін.). Крім того, порушення вагових норм часто є причиною виникнення ДТП. Адже порушення допустимих габаритних параметрів зменшує дистанцію між учасниками дорожнього руху, що є однією з причин виникнення аварій.

За структурою, майданчик WIM є своєрідним апаратним комплексом, який складається з датчиків, вбудованих у дорожнє покриття, камери для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камер загального огляду та лазерних сканерів. Майданчик захищений від можливих перенапруг, може працювати при температурі від -30°С до +40°С.

325891272 724924862362914 5728717789850560857 n

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин