Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом з представниками Ради національної безпеки та оборони, командування Збройних сил України та прикордонниками інспектували лінії укріплення Житомирщини, безпосередньо від українсько-білоруського кордону, вглиб нашої області.
Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
“Наочно переконалися в тому, що наша щоденна праця з посилення обороноздатності Житомирщини дає суттєвий результат, який стане кісткою в горлянці ворога, якщо той ризикне сунутися на українське Полісся!” – сказав очільник області.
![На кордоні щоденно працюють над посиленням обороноздатності Житомирщини 1 311131608 840206490682800 1170778866916198158 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/311131608_840206490682800_1170778866916198158_n.jpg)
![На кордоні щоденно працюють над посиленням обороноздатності Житомирщини 2 311043587 840174777352638 5687558007562235764 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/311043587_840174777352638_5687558007562235764_n.jpg)
![На кордоні щоденно працюють над посиленням обороноздатності Житомирщини 3 310724286 840174810685968 1330557051695634305 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/310724286_840174810685968_1330557051695634305_n.jpg)