Маленькі черняхівці в черговий раз цікаво і весело провели свій час в дитячій бібліотеці.
Як повідомляють у Черняхівській громаді, працівники бібліотеки завжди раді допомогти дітям розкрити свої творчі можливості, приховані таланти. Дитячій фантазії немає меж. І всі знову в цьому переконалися.
Діти виготовляли золоту рибку, яка мала виконувати їх бажання. А бажання у всіх було одне – миру нашій Україні.
“Шановні батьки! Літо з дитячою бібліотекою проходить змістовно та цікаво! Якщо ваша дитина сумує, не знає, чим зайнятись у спекотний день – чекаємо її у дитячій книгозбірні!”,- запрошують усіх представники Черняхівської селищної ради.
![На Черняхівщині діти активно відпочивають у бібліотеці 1 FB IMG 1659602477968](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659602477968-1024x824.jpg)
![На Черняхівщині діти активно відпочивають у бібліотеці 2 FB IMG 1659602492018](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659602492018-1024x867.jpg)
![На Черняхівщині діти активно відпочивають у бібліотеці 3 FB IMG 1659602496140](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659602496140-1024x1022.jpg)