Міністр закордонних справ та посол Португалії відвідали Житомирщину

Незважаючи на підвищену небезпеку ракетних ударів, Житомирщину відвідав Міністр закордонних справ Португалії Жуан Гомес Кравіньо та Надзвичайний і Повноважний Посол Португалії в Україні Антоніу Вашку Алвеш Машаду.

Про це повідомляють у Житомирській ОВА.

Протягом майже всього часу перебування гостей в нашій області тривали повітряні тривоги. Тому обговорення проєктів відновлення освітніх закладів, до яких може долучитися Португалія, довелося перенести до бомбосховища.

Ще на початку липня, під час конференції в Лугано, португальський уряд озвучив намір взяти участь у відновленні навчальних закладів Житомирщини, що постраждали внаслідок ракетних ударів. Один з цих об’єктів – ліцей №25 в Житомирі.

Під час зустрічі в нашому місті керівництво Житомира та області з гостями обговорили конкретні кроки щодо участі Португалії у реалізації проєкту, включення їх представників до Наглядової ради майбутнього оновленого закладу, впровадження сучасних європейських освітніх програм для ліцеїстів.

Також представники Житомирщини надали на розгляд делегації з Португалії ще декілька проєктів навчальних закладів, що потребують відновлення після російських бомбардувань на Житомирщині.

“Переконаний, що спільними зусиллями з нашими міжнародними друзями ми відбудуємо те, що зруйнували загарбники. Кожну школу, кожен садочок. Вони неодмінно кращими та сучаснішими, ніж були до цього. Попри постійні руйнації інфраструктури ворогом, наші діти й надалі будуть здобувати освіту. А скоро учні зможуть повернутися вже до нових безпечних класів”,- сказав начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Під час зустрічі очільник області подякував Португалії за допомогу Україні, яка надається з перших годин повномасштабного вторгнення росії на нашу землю: гуманітарну допомогу, гостинність до українців, що евакуювалися в цю країну від жахів війни, оборонну та політичну підтримку.

Тож, за словами Віталія Бунечка, є багато роботи в рамках спільних проєктів.

“Працюємо заради Перемоги, відновлення та нового майбутнього для України та наших дітей”,- наголосив очільник області.

FB IMG 1661412163554
FB IMG 1661412175343
FB IMG 1661412183590
FB IMG 1661412186946
FB IMG 1661412193694

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин