Мер Житомира закликав і надалі економити електроенергію

Житомирський міський голова повідомив про необхідність і надалі економити електроенергію.

“Київ на порозі віялових відключень. Всі розуміємо, що «зупиняти» столицю — неможливо. Тому Житомир та інші області, які межують із Київщиною мають зробити все, щоби зекономити електричну енергію та допомогти столиці”,- сказав Сергій Сухомлин.

За повідомленням мера, з суботи вимкнули вуличне освітлення. Поки, таку практику продовжать.

Повторно звернувся очільник міста із проханням до бізнесу: відключати рекламні вивіски, борди. Відзавтра починаються рейди, спільно з поліцією, із попередженням, проханням до людей, до бізнесу вимкнути вивіски, які освітлюються. Поки — звертаються. Сподіваються, що люди зреагують.

Із вечора суботи у місті зменшили випуск електротранспорту. Сьогодні зранку на маршрути вийшло лише 40 тролейбусів. Тролейбуси і трамваї й надалі будуть виходити на лінію в меншій кількості, аніж зазвичай.

З четверга, з 20-го жовтня, включать опалення в Житомирі. І це, за словами мера, також додаткове навантаження — це великі споживання електричної енергії.

“Лікарні вже з теплом, першочергово дамо опалення в школи і садочки, паралельно запускаємо й в житловий сектор. Допоки погодні умови дозволяють, будемо давати більші температури вночі, коли споживання електричної енергії менше. І зменшуватимемо подачу тепла вдень”,- сказав Сергій Сухомлин.

Поки всі комунальні служби, і Житомира, і Києва працюють, аби відремонтувати всі наслідки ракетних ударів, ударів дронів, — наша економія електроенергії полегшить їм виконання цих робіт, – наголосив міський голова.

“Звертаюсь до житомирян: вимикайте все, що не є наднеобхідним. Ми всі можемо економити просто вимкнувши світло в кімнаті, де не знаходимось, зменшити частоту використання прасок, пральних машин та іншого. Зараз навантаження йде й за рахунок включення електрообігрівачів. Запустимо тепло — ними користуватимуться менше. Ворог намагається зламати дух українців.Вони зазнають поразок на фронті, тому хочуть нас зламати, наносячи удари по інфраструктурним, мирним об’єктам”,- сказав Сергій Сухомлин.

Очільник Житомира наголосив, що нам потрібно зробити все можливе, аби всі міста України мали електричну енергію і забезпечували хоча б критичну інфраструктуру.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин