Мама “азовця” з Житомирщини розповіла про першу зустріч із сином

Азовця Дмитра Козацького з позивним “Орест” 21 вересня разом з побратимами звільнили з російського полону. Увесь період перебування Дмитра в полоні його мама Ірина Юрченко брала участь в акціях, організовувала фотовиставки Дмитра, розповідала про нього, робила все, аби її сина повернули з полону.

Про те, як себе почуває Дмитро, його емоційний стан, перші слова під час зустрічі мама Ірина розповіла в інтерв’ю Суспільному.

Останні сім місяців в мене не було ніяких емоцій. Син – то на “Азовсталі”, то в полоні. Я забула, коли я від душі посміхалася. Ці два дні я просто не знаходжу місця від щастя. Мені так хочеться передати ці емоції іншим мамам, жінкам, хто чекає своїх рідних з війни, з полону, дуже хочу, щоб вони як найшвидше теж мали такі позитивні емоції, як і я“,- розповіла пані Ірина.

Жінка розповіла, що їм із сином дали дозвіл зустрітися, обійнятися, помовчати, поплакати.

Десь перші пів години він був такий – ніби Діма, але і ніби не з нами. А потім він почав говорити, говорити, говорити. Він нам розповідав, що їм в полоні чотири місяці забороняли взагалі спілкуватися, вони не мали права спілкуватися між собою, мала бути тиша. І в нього, знаєте, такі емоції. Я кажу: “Ой, хмара. А він – небо”. Діма потроху повертається до життя“,- розповіла пані Ірина.

photo1663853321 2

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин