Мама “азовця” з Житомирщини Дмитра Козацького чекає сина вдома

Мама нашого земляка «азовця» Дмитра Козацького розповіла про першу розмову з сином після повернення з полону.

Журналістці MALYN.MEDIA вдалося поспілкуватися з мамою Дмитра – Іриною Юрченко. Жінка ледь може стримувати сльози. Каже, що 21 вересня – тепер назавжди стане святом для їхньої сім’ї.

Пізно ввечері вчора, 21 вересня, стало відомо, що 215 українських полонених звільнили з полону. Серед них і «хлопці зі сталі» – захисники Маріуполя з полку «Азов», зокрема, й наш земляк – 26-річний житель Малина Дмитро Козацький.

«Так, це правда, мій синочок повернувся з полону. Я не можу зібрати до купи слова, щоб сформулювати усе те, що зараз відчуваю. Я так цього чекала! Серце розривається. Чесно кажучи, досі не можу повірити», – каже мама Дмитра.

Вона також розповіла, що вже спілкувалася з сином телефоном: «Мали коротку розмову. Чекаю його вдома. Вибачте, але більше не можу говорити…»

20 травня, перед тим, як потрапити в полон, Дмитро опублікував допис у своєму твіттері: «Ну от і все. Дякую за прихисток Азовсталь — місце моєї смерті і мого життя. До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії й фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі».

Цього ж дня віцеспікерка українського парламенту Олена Кондратюк заявила, що світлини Дмитра відправлять в усі парламенти Європи та світу, які на стороні України.

За інформацією MALYN.MEDIA. Фото: MALYN.MEDIA

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин