Поетеса Наталя Чісліна дякує читачам за спільну підтримку армії. Як ми повідомляли, авторка вирішила допомогти захисникам, передавши частину коштів від продажу книги.
“Друзі! Щиро вдячна всім, хто в такий нелегкий час знайшов можливість придбати мою збірку поезій і тим самим допомогти ЗСУ“,- звертається Наталя Чісліна.
Розпродаж збірки поезій “Кава без цукру” триває. Хто іще має бажання придбати книгу – може написати Наталі в приватні повідомлення. Вартість збірки 100 грн, 50% з яких поетеса перераховує на ЗСУ.
![Житомирська поетеса підтримує ЗСУ 1 kava](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/07/kava.jpg)
![Житомирська поетеса підтримує ЗСУ 2 poet1](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/07/poet1.jpg)