Популярна співачка, волонтер, учасниця добровольчого формування наша землячка Лєна Дарк продовжує давати концерти для захисників. Зокрема, у складі Музичної територіальної оборони на чолі з відомим українським автором та виконавцем заслуженим артистом України Альбертом Салтиковим співачка виступила для військових на Дніпропетровщині.
“Дякую, наші ЗСУ! Для мене велика честь і гордість в на чолі з Альбертом Салтиковим дарувати свою творчість мужнім людям моєї Країни. Бережи нас, Боже!”- написала співачка на своїй сторінці.
Захисники з великою радістю і вдячністю зустріли артистів, вручили подяки, Альберту Салтикову – нарукавний знак військової частини, а Лєні Дарк – унікальний подарунок, герб України, який був вивезений з Криму в 2014 році.
Як ми повідомляли, Герб України народився на Житомирщині.
![Лєні Дарк подарували Герб, вивезений з Криму 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/photo_5454078699340153741_x.jpg)
![Лєні Дарк подарували Герб, вивезений з Криму 2 photo 5454078699340153743 y](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/photo_5454078699340153743_y-1024x706.jpg)
![Лєні Дарк подарували Герб, вивезений з Криму 3 photo 5454078699340153742 y](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/02/photo_5454078699340153742_y-588x1024.jpg)