Комунальні підприємства Житомира встановлюють генератори на випадок блекауту

Комунальні підприємства Житомира встановлюють генератори для подачі тепла та води на випадок блекауту. Зокрема на одній із котелень “Житомиртеплокомуненерго” готують виробничий майданчик для встановлення генератора потужністю 500 кіловат.

Про це Суспільному розповів головний інженер комунального підприємства Руслан Погребняк.

За його словами, пристрій підприємство отримало шостого грудня. Попередньо генератор вирішили встановити біля теплового пункту. Поки що його не включатимуть.

“Ми встановили генератор, щоб у разі потреби можна було його терміново підключити. Він повністю підготовлений до експлуатації. Зараз ми контролюємо цей процес. Зробимо отвір, встановимо ворота, через які можна буде його занести. Отже, в нас буде підготовлений виробничий майданчик для роботи генератора. Тут буде його штатне місце”, – сказав Руслан Погребняк.

Він також додав, що у разі виникнення надзвичайної ситуації завдяки роботі цього генератора можна буде подавати тепло в оселі житомирян упродовж доби.

Схожий генератор, потужність 800 кіловат, встановили і на комунальному підприємстві “Житомирводоканал”. За словами керівниці інформаційного відділу підприємства Сніжани Герасимчук, цей пристрій тут також отримали шостого грудня.

“Ми отримали генератор, який у випадку надзвичайних ситуацій дозволить нам забезпечити безперебійним водопостачанням наше місто. Планується, що двічі на день по три години ми будемо подавати воду на місто – вранці та ввечері. Зараз розпочали підготовчі роботи. Після того, як закінчиться монтаж, генератор зможе виконувати свою функцію у випадку ускладнення ситуації”, – розповіла Сніжана Герасимчук.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин говорить, що до кінця грудня 2022 року обласний центр чекає на поставку всіх генераторів, які були закуплені за кордоном.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин