У Чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів, який проходив з 16 по 18 вересня в Житомирі у фізкультурно-оздоровчому комплексі “Динамо” та в комплексі “ФОК”, команди з Житомира та Новограда-Волинського посіли перші місця.
Про це повідомляє Житомирська ОВА.
Змагання проходили під егідою Асоціації футзалу України. До участі в них долучилися 280 учасників у складі 27 команд із різних регіонів України. Житомирський “Атлет” змагався у двох лігах – вищій та першій – у віковій групі 40+ і здобув за результатами матчів перше місце у Першій лізі. Новоград-Волинський “Авангард” виступав у Першій лізі у віковій групі 50+, де також зайняв перше місце.
У віковій групі 60+ перемогу святкувала команда “Київ” зі столиці.
Командам вручили переможні кубки та медалі.
![Команди з Житомирщини посіли І місце на чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 1 307741480 645657210317165 1937028762310097264 n 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307741480_645657210317165_1937028762310097264_n-768x513-1.jpg)
![Команди з Житомирщини посіли І місце на чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 2 307851974 645656786983874 6710988403643781226 n 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307851974_645656786983874_6710988403643781226_n-768x513-1.jpg)
![Команди з Житомирщини посіли І місце на чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 3 307858027 645657136983839 1575161614955892372 n 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/307858027_645657136983839_1575161614955892372_n-768x513-1.jpg)
![Команди з Житомирщини посіли І місце на чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 4 308020412 645655893650630 7973191503787344867 n 768x513 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/308020412_645655893650630_7973191503787344867_n-768x513-1.jpg)