У Житомирі тривають кінопокази в рамках проекту “31”, приуроченому Дню незалежності України. Минулого разу глядачів побільшало. Організатори сподіваються, що сьогодні їх буде ще більше.
На своїй сторінці у Facebook начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук подякувала всім, хто долучився до перегляду фільму про музику “Вусатий фанк”.
Сюрпризом вечора став виступ хлопців з гурту «Зерно», які додали драйву кінозустрічі.
Сьогодні всіх запрошують на перегляд неординарного фільму про українську мову «Соловей співає!».
Як наголошують організатори: вхід вільний і таємний! Місце кінопоказів не розкривають. Тому зустріч – біля пам’ятника Ольжичу з 18.15 до 18.30.
![Гурт "Зерно" долучився до таємного кінопоказу в Житомирі 1 FB IMG 1661426003139](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661426003139-1024x770.jpg)
![Гурт "Зерно" долучився до таємного кінопоказу в Житомирі 2 FB IMG 1661425991999](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661425991999-1024x768.jpg)
![Гурт "Зерно" долучився до таємного кінопоказу в Житомирі 3 FB IMG 1661425995762](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661425995762-1024x769.jpg)