Гурт “Gar4Ica” виступив з концертом у рідному Житомирі

У Житомирі відбувся концерт гурту “Gar4Ica” на підтримку ЗСУ. У заході також взяли участь друзі-музиканти з Творчого об’єднання “По цимбалам” та гурту “ALO BAND”. А серед глядачів були, зокрема, запрошені військові з Житомирщини.

Всім, хто цього затишного вечора зібрався у арт-пабі “Чеширський кіт”, музиканти подарували свої відомі патріотичні, танцювальні та ліричні пісні, а також презентували багато прем’єр. Разом співали, танцювали, насолоджувалися спілкуванням, проводили благодійний аукціон та збирали кошти для Збройних Сил України.

Сьогодні гурт “Gar4Ica” має своїх вірних шанувальників у різних містах України та закордоном, а починався творчий шлях колективу декілька років тому в Житомирі. Виступ у рідному місті для музикантів завжди особливо хвилюючий.

Незабаром на нашому сайті вийде ексклюзивне інтерв’ю з фронтменом-засновником гурту Кирилом Гаршиним. Зокрема, ви дізнаєтеся, звідки черпають натхнення музиканти; чому важливо продукувати позитив та як рухати музику у цей непростий час. А ще – про творчий місток між Житомиром та Львовом, Україною та Польщею; про існуючі та нові музичні колаборації; про дві автівки для ЗСУ; підбадьорюючі слова захисників та емоції від виступу вдома.

Тож чекайте на інтерв’ю, а поки – декілька ексклюзивних фото з концерту гурту “Gar4Ica” в рідному місті.

DSC 7687
DSC 7750
DSC 7748
DSC 7636
DSC 7695
DSC 7766

ФОТО: Дмитро Барановський

photo1671271903 2

Фото надане друзями музикантів

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин