Грибники Житомирщини діляться здобутками та розкривають грибні місця. ФОТО

Після дощику на Житомирщині побільшало грибів. Жителі області радо діляться своїм “уловом” у групі “Збір ягід та грибів в Житомирі та Житомирській області”.

Коростишівський район. с. Смолівка – нарешті і у нас з’явилися грибочки“, – ділиться світлинами житомирянка Тетяна Гринь.

Олександр Сус з Баранівки каже, що гриби пішли поки що не масово, але тиждень тому взагалі нічого не було.

Серед відомих грибних місць – с. Левків.

Тільки що знайомі принесли 2 відра красноголовців із Левкова, в лісі немає, тільки по канавах і там, де болота, ідіть“, – радить житомирянка Людмила Сальвук.

Сама ж жінка показує чималий “улов” ще двомісячної давності. Тоді збирала за Тетерівкою, Денишівська траса. Це було в червні, зараз там, каже, порожньо, але сподівається, може трошки пізніше будуть, адже дощі почали падати: “Це мої перші гриби 14 червня 2022 р. Було, ну дуже багато грибів“.

Сьогодні дари лісу були відкриті для мене, і весь лісовий скарб манив мене своєю красою, ароматом та спокоєм. Люблю я ліс…“, – ділиться своїми світлинами та почуттями телеведуча, журналіст Вікторія Дубовик.

У Ємільчине – хвиля білих грибів. А в житомирському гідропарку знаходять маслята.

Емоції користувачів соцмережі зашкалюють: “Оце так! Хоч усе кидай та біжи до лісу!”; “Ну що Ви робите? Рвете душу. Сил немає терпіти, розумію, що ще немає чого ноги збивати, але ж так хочеться в ліс, пополювати на гриби”.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин