Гравці житомирського “Полісся” чекають на матчі з вболівальниками

Як ми повідомляли, ФК “Полісся” здобув перемогу у матчі 5 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги із рахунком 2:0. Завдяки такому результату “Полісся” одноосібно очолило турнірну таблицю в групі А.

Про це повідомляють на сайті команди.

“Перший тайм – погано. В перерві зробили зміни. З’явилась швидкість. Захисники наші дисципліновано зіграли. Чи був пенальті? 100% пенальті завдяки швидкості наших атакуючих гравців. Хотілось би краще. Завжди хочеться краще. Але – це професіональний спорт. Найголовніше зараз – це рахунок. Я не бачу особливої переваги з нашого боку, кожен матч – напружений. Щодо замін в перерві – я не зовсім був задоволений тими гравцями, яких замінили. Ті, хто вийшов в перерві – додали, додали в швидкості. Це дало результат і в рахунку”, – сказав головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев.

“Чесно кажучи, складність нашої гри в тому, що всі команди налаштовуються на нас. Виграти в лідера дуже почесно, втрачати нічого в таких ситуаціях. Тому вони дуже розкуто проти нас грають і дуже в обороні дисципліновані. Ми грали з Тернополем та й сьогоднішній матч показав, що команди виходять, як на останній бій. Стандарти і пенальті – це та сама атака і не можна розділяти, що були стандарти і гол з пенальті. Це така ж сама заслуга команди. Навіть, якщо завдання не програвати нам не ставить керівництво, чи не ставить тренер, все одно не хочеться програвати. Кожен ставить перед собою задачу не програвати, це точно. Ми в кожному матчі прагнемо рухатись від перемоги до перемоги”, – сказав півзахисник ФК “Полісся” Дмитро Шастал.

Окремо Дмитро подякував і ЗСУ за можливість зіграти у цьому матчі.

“Збройні сили України – вам особиста моя безмежна подяка, всім захисникам, захисницям, все це дійство відбувається за ваш рахунок. Ми всі з вами, всі підтримуємо як можемо: фінансово, морально. Я сподіваюсь, що не за горами матчі з трибунами, з вболівальниками, з вболівальниками ультрас, які так само воюють. Дуже багато ультрасів воюють на захисті нашої держави і хотілось би їх побачити на матчі”, – сказав Дмитро Шастал.

“Легко пройти оборону Буковини, в першу чергу, не дав настрій “Буковини” і їх налаштування на гру. Проти нас кожен футболіст хоче себе проявити і показати, що він достойний”, – сказав в післяматчевому коментарі захисник “Полісся” Ян Морговський.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин