Футболіст з Житомира Руслан Маліновський може змінити Італію на Англію

Один із лідерів збірної України та півзахисник італійської “Аталанти” (Бергамо) житомирянин Руслан Маліновський може перебратися до Англійської Прем’єр-Ліги. У послугах нашого зіркового земляка зацікавлений новачок чемпіонату «Ноттінгем Форест».

За повідомленням ЗМІ, клуб із Ноттінгема готовий заплатити 15 млн євро за гравця плюс бонуси.

Раніше ЗМІ написали, що інформацію про можливий від’їзд Руслана Маліновського вже підтвердила його дружина в своєму Instagram – дівчина виклала відео, де під сумну музику демонструє краєвиди, які можна спостерігати з їхнього будинку. Окрім цього Роксана показала вже складені речі, що свідчить про те, що родина збирається переїжджати.

В іншій сторіс вона написала: “Для нас це так само несподівано, як і для вас. Нічого не вирішено і від нас це не залежить. Бергамо — наш дім, але футбол важкий, і ніколи не знаєш, чого очікувати“, а також лайкнула питання про переїзд до Англії.

Можливість трансферу українського півзахисника Руслана Маліновського прокоментував головний тренер “Аталанти” Джан П’єро Гасперіні.

Чутки про відхід Маліновського? Запити надходять щодня. Ми повинні бути готові до всього, поки відкритий трансферний ринок, тому набагато важливіше дотримуватися певних рамок, які заздалегідь обговорювалися з керівництвом, і тих вхідних даних, які були встановлені“, — цитує Гасперіні BergamoNews.

Як ми повідомляли, ветерани футболу зіграють у турнірі на підтримку ЗСУ.

Фото з відкритих джерел

image 1 1
image 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин