ФК “Полісся” здобув впевнену перемогу над вишгородським “Діназом”

Житомирський футбольний клуб «Полісся» здобув впевнену перемогу над вишгородським “Діназом” у матчі 6 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги.

Про це повідомляють на офіційному сайті ФК «Полісся».

Рахунок 0:5. Свої автографи у воротах суперника залишили Пилип Будківський (11’, 30’), Богдан Кушніренко (36’), Василь Грицук (86’ пен.) та Дмитро Шастал.

«Такий рахунок не можна очікувати. Ми з увагою і з повагою поставились до нашого суперника. Розібрали їх перед грою. Мені сподобалась команда «Діназ». І сама гра мені сподобалась, особливо перший тайм. Другий непогано, але перший був ліпше. За рахунок швидкості, за рахунок дисциплінованості в обороні маємо такий рахунок», – сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Полісся» Юрій Калітвінцев.

«Ми приїхали сюди за перемогою і з перших хвилин старались показати хто, хай і на чужому полі, але хазяїн. Хотіли нав’язати свою гру, старались швидко забити. Так і вийшло. Ми задоволені результатом. І в цілому гра мені особисто сподобалась. Ми добре грали, комбінували. І виконували те, що казав тренер на установці. Ми виходимо і граємо. Ми знаємо, що ми приїхали за трьома очками. Потрібно виграти, а що там кажуть – нам все одно», – сказав півзахисник «Полісся» Денис Янаков.

«Ми розуміли, яка повинна бути гра і налаштовувались на таку гру: по флангам давати швидкість. Я вважаю, що ми добре провели перший тайм – нам вдалось забити три м’ячі. Слава Богу. Ми розібрали суперника, докладніше подивились, тренери нам усе розповіли. Ми вийшли і треба було просто зробити гру, та й усе. Це була вдала гра, я вважаю, що її треба внести в актив. Вона дасть впевненість перед такою грою, як з «Карпатами». Крокуємо далі і рухаємось тільки в вперед. Завтра «Карпати», а потім – буде потім», – сказав півзахисник «Полісся» Євгеній Морозко.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин