У Житомирі представники водоканалів обговорили технології очистки води

Фахівці ПрАТ “Київводоканал” завітали із робочим візитом на КП “Житомирводоканал”. Наразі на столичному підприємстві вивчають питання, пов’язані із покращенням якості питної води на виході з очисних водопровідних споруд Дніпровської водопровідної станції.

Про це повідомляє КП “Житомирводоканал”.

Працівники Житомирводоканалу ознайомили гостей із проведеним дослідженням варіантів реконструкції водоочисних станцій, у якому узагальнено відомості про ту чи іншу технологію очистки води та витрати на її впровадження. У зв’язку зі зростаючим тиском антропогенних забруднень на поверхневі водойми і, як наслідок, тенденцією до погіршення якості води цих джерел централізованого водопостачання, водопровідно-каналізаційні підприємства постійно намагаються оптимізувати технології очистки води.

У майбутньому на житомирському водоканалі готуються до впровадження технології очищення води із застосуванням хімічних реагентів (діоксид хлору, перманганату калію і активованого вугілля) і двошаровими фільтрами, яка зарекомендувала себе як економічно обґрунтована та найбільш ефективна для очистки води з поверхневих джерел.

Обмін досвідом між окремими водоканалами дозволяє знаходити шляхи вирішення проблем, з якими стикнулися підприємства водопровідно-каналізаційної галузі, та вдосконалити надання послуг.

zobrazhennia viber 2022 08 04 16 47 25 833

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин