Фахівці ПрАТ “Київводоканал” завітали із робочим візитом на КП “Житомирводоканал”. Наразі на столичному підприємстві вивчають питання, пов’язані із покращенням якості питної води на виході з очисних водопровідних споруд Дніпровської водопровідної станції.
Про це повідомляє КП “Житомирводоканал”.
Працівники Житомирводоканалу ознайомили гостей із проведеним дослідженням варіантів реконструкції водоочисних станцій, у якому узагальнено відомості про ту чи іншу технологію очистки води та витрати на її впровадження. У зв’язку зі зростаючим тиском антропогенних забруднень на поверхневі водойми і, як наслідок, тенденцією до погіршення якості води цих джерел централізованого водопостачання, водопровідно-каналізаційні підприємства постійно намагаються оптимізувати технології очистки води.
У майбутньому на житомирському водоканалі готуються до впровадження технології очищення води із застосуванням хімічних реагентів (діоксид хлору, перманганату калію і активованого вугілля) і двошаровими фільтрами, яка зарекомендувала себе як економічно обґрунтована та найбільш ефективна для очистки води з поверхневих джерел.
Обмін досвідом між окремими водоканалами дозволяє знаходити шляхи вирішення проблем, з якими стикнулися підприємства водопровідно-каналізаційної галузі, та вдосконалити надання послуг.
![У Житомирі представники водоканалів обговорили технології очистки води 1 zobrazhennia viber 2022 08 04 16 47 25 833](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-04_16-47-25-833-1024x461.jpg)