Естонія продовжує допомогати Житомирщині

Триває міжнародна співпраця з Урядом та Парламентом Естонії з питання відновлення соціальних об’єктів на Житомирщині, що постраждали внаслідок російської агресії.

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Очільник Житомирщини зустрівся з першим віцепрезидентом Рійгікогу Естонії, паном Гелір-Валдором Седером та представниками естонської делегації, щоб обговорити в першу чергу нову допомогу від Естонії та її приватного сектору. Зокрема Віталій Бунечко подякував за чергову партію автобусів, що були передані громадам на півночі області.

“За словами пана віцепрезидента, Україна вкрай потребує підтримки з боку найближчих європейських друзів й сусідів, які можуть стати наступними напрямками атак росії. Окрім передачі військової допомоги для відбиття російських сил, важливо розпочати відновлення країни та забезпечити суттєву економічну підтримку областей, що зазнали руйнувань від російських ракет. Естонія разом із країнами-однодумцями буде робити все, щоб залишатися головним координатором по відновлювальному процесу”, – розповів Віталій Бунечко.

Також учасники зустрічі більш детально розглянули довгострокові плани з відбудови шкіл і садочків, насамперед проєкти, де естонський уряд вже підтвердив свою участь.

“Впевнений, що ця масштабна взаємодія наших країн дозволить відновити усі зруйновані та пошкоджені об’єкти, а росія невдовзі понесе покарання за злочини перед людяністю”, – сказав Віталій Бунечко.

photo1667226039
photo1667226039 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин