Дитячі будинки сімейного типу Житомирщини отримали допомогу від Перших леді України та Польщі

Завдяки співпраці Фундації Олени Зеленської та команди Першої леді Республіки Польща Агати Корнгаузер-Дуди, дитячі будинки сімейного типу зі Звягеля, Бердичева та Баранівки, з нагоди новорічних й різдвяних свят отримали вкрай необхідні у житті родин та діток речі.

Про це повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Нещодавно польське представництво, серед яких – Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі, Генеральний консул Республіки Польщі у Вінниці Дамян Цярціньскі, завітали до родин Щавлінських, Левицьких та Вдовиченків.

Об’єднаними зусиллями Офісу Першої леді Польщі та Фундації Олени Зеленської для сімей нашої області було передано генератори, побутову техніку, ноутбуки, освітнє приладдя, засоби гігієни, солодощі та іграшки. А 6-річній Ангеліні з родини Щавлінських, від Агати Дуди передали необхідні аксесуари для кохлеарних імплантів, які, на жаль, відсутні в Україні. Також усі родини отримали привітальні листівки, яку власноруч підписала дружина Президента Польщі”- розповів Віталій Бунечко.

Очільник області подячкував Першим леді України та Республіки Польща, командам, які були дотичні до збору та доставки гуманітарного вантажу, а також усьому польському народу за підтримку українських родин. Добро не знає кордонів!

4eb44df9 33a8 428d b1b0 d78b6c0f295c
69b10c70 803a 4c0c aa60 c86aef86af4c

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин