З університетських часів Жанна Ганько полюбляла ілюструвати читацькі щоденники одногрупниць. Потім малювала віммельбухи. Сьогодні дівчина працює диспетчером КП “Житомирводоканал” і знаходить нові можливості прояву власної творчості.
Про це розповідають у Telegram-каналі КП “Житомирводоканал”.
У 2018 році Жанна підготувала ілюстрації для проєкту «Культура взаємин», що протягом року в тролейбусах нагадували житомирянам, як це – бути взаємно красивими.
Кілька років тому дівчина організувала гурток «Пластвіль», у якому малеча вчилася створювати картини із пластиліну.
А ще Жанна підготувала мегапопулярний в Україні відеоролик «Цікаві факти про мову».
“Коли почалася війна, наша колега створила гру, яка відображає сьогодення країни; стратегія гри – крок за кроком зібрати Україну і розфарбувати її у милі серцю барви. Героями гри є котик-патріот, котик-ЗСУ, котик-комунальник, котик ДСНС з песиком Патроном, волонтер, територіальна оборона, бабця з отруйними пиріжками, Борис Джонсон та інші, – усі ті, хто так чи інакше “створює” купол над Україною”, – розповіли в КП “Житомирводоканал”.
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 1 e3799ef4 bda9 433b aed5 e098ad26e616](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/e3799ef4-bda9-433b-aed5-e098ad26e616-768x1024.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 2 c52ae49b 5802 4e86 bf91 cf9785f29961](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/c52ae49b-5802-4e86-bf91-cf9785f29961-1024x430.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 3 42288301 bb5a 4e37 8f3a 01c81657c842](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/42288301-bb5a-4e37-8f3a-01c81657c842-706x1024.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 4 1188d373 323e 4fdc 9fe8 ff00a6bd76e6 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/1188d373-323e-4fdc-9fe8-ff00a6bd76e6-1-1024x688.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 5 72b8bad7 801c 4601 899a 727fb5b7351f](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/72b8bad7-801c-4601-899a-727fb5b7351f-1024x718.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 6 57b8b0a0 2454 4adf a3f1 793b4a888ed0](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/57b8b0a0-2454-4adf-a3f1-793b4a888ed0-889x1024.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 7 d675ea74 dc34 4f82 acbf 27f8339df926](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/d675ea74-dc34-4f82-acbf-27f8339df926-1024x737.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 8 e5732a70 305e 4343 9a06 268775838f6c](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/e5732a70-305e-4343-9a06-268775838f6c-710x1024.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 9 26c71964 cce5 484c b015 4c84fb6e7a3e](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/26c71964-cce5-484c-b015-4c84fb6e7a3e.jpg)
![Диспетчер "Житомирводоканалу" створила мегапопулярну гру про сьогодення 10 9f6fc936 8171 42be bde9 a92a75b7d8e2](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/9f6fc936-8171-42be-bde9-a92a75b7d8e2.jpg)