До Житомира завітла творча команда фільму «Щедрик»

В Україні стартував прокат стрічки «Щедрик» Олесі Моргунець-Ісаєнко. До Житомира завітали продюсер та режисерка художнього фільму.

«Після повномасштабного вторгнення у фільмі нічого не змінювали. У 2020 році він вже був готовий, ми тільки скорочували. Ми спеціально нічого не додавали. Так вийшло, що наша сценаристка Ксенія Заставська знайшла дуже правдиві тексти, які відповідають тому, що ми чуємо зараз — російська федерація не створює нічого нового, тільки повторює, копіює», — Олеся Моргунець-Ісаєнко — каже режисерка художнього фільму.

«Кіно — це про емоції, вони різні, цей фільм нікого не залишить без них», — говорить Тарас Босак, продюсер художнього фільму.

«Я вирішила, що точно маю сходити на прем’єру. Коли дізналась про можливість зустрітися зі знімальною групою, вирішила завітати саме сьогодні. У мене завжди спрацьовує інтуїція, я чекаю на враження», — наголошує Марина Демб, Заслужена артистка України, акторка Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

«Наш український Щедрик, написаний Леонтовичем, сюжет якого врятував багатьох українців під час Другої світової війни. Ще й наші українські дівчата, які створюють українське кіно — я мала прийти», — каже Оксана Рогутська, акторка Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

Історична драма розповідає про життя трьох родин різних національностей – українців, євреїв та поляків — у Станиславові (Івано-Франківськ) напередодні та під час трагедії Другої світової війни. Об’єднані вірою, силою духу. Лише слова української пісні зігрівали серця героїв та повертали у безтурботні часи з власними родинами.

326009920 732633851416795 2795892243858501720 n

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин