В єдності переможемо темряву —до Житомира прибув Вифлеємський вогонь миру.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Цьогоріч українські пластуни отримали вогонь на пунктах пропуску кордонів з Польщею та Словаччиною від дружніх скаутських організацій.
“Вже 13-й рік поспіль за ініціативи Пласту ми привозимо вогонь до Житомира. Щороку з міста в місто його передають естафетою. Далі вогонь передаємо до громад, релігійних конфесій, сиротинців та лікарень. Цьогорічний вогник миру, як ніколи потрібен нашій країні, для якнайшвидшої перемоги”, – каже Катерина Лозинська, очільниця НСОУ “Пласт” міської ради.
![До Житомира прибув Вифлеємський вогонь миру 1 FB IMG 1670921800791](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1670921800791-1024x683.jpg)