З 10 серпня у Житомирі всі перевізники запускають у дію систему автоматичної оплати проїзду (валідатори).
Про це повідомляють у Житомирській міській раді.
Новий тариф почне діяти з 13 серпня. Однак валідатори з’являться вже у середу. І до суботи розрахунок буде наступним: 8 грн — транспортна карта, 10 грн — банківська та готівка.
Важливо! Сплачувати 4 грн за проїзд у разі відсутності/несправності валідатора можна буде з 13 серпня. Перевізникам дається три дні для тестування та налагодження системи.
![До всіх житомирських маршруток повертаються валідатори 1 IMG 20220808 161704 753](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220808_161704_753.jpg)