Діти з арт-майстерні “Соняшник” виготовили сувеніри – “Миколайчиків” – і передали їх представникам територіальної оборони, які знаходяться на кордоні з Білоруссю. Також передали смаколики до чаю, які зігріють наших захисників у цей зимовий час.
Арт-майстерня “Соняшник” діє при одній з військових частин Житомирської області.
Доставили подаруночки разом з іншою допомогою представники Станишівської громади, які відвідали земляків, що охороняють північні кордони області.
![Діти передали "Миколайчиків" для захисників на північ Житомирської області 1 photo1670781855](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/photo1670781855-768x1024.jpeg)