Діти Новогуйвинської громади передали кошти до фонду Сергія Притули. У громаді відбувся благодійний ярмарок, під час якого вдалося виручити кошти для потреб ЗСУ.
Про це повідомляють у Новогуйвинській громаді.
У бібліотеці села Головенка організували майстер-клас з виготовлення браслетів зі стрічок, приурочений до до Дня Незалежності України. Всі вироби були продані на благодійному ярмарку, а виручені кошти, а це 4 000 грн, за згодою маленьких патріотів, були передані до фонду Сергія Притули, на потреби Збройних Сил України.
І діти, і дорослі в захваті від доброї справи і вже обдумують ідеї для подальших заходів.
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 1 300787233 739410533797237 6063229369965620412 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/300787233_739410533797237_6063229369965620412_n-1024x771.jpg)
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 2 300998527 739410650463892 8037134528106697470 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/300998527_739410650463892_8037134528106697470_n-1024x771.jpg)
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 3 300822491 739410783797212 6090878056834000641 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/300822491_739410783797212_6090878056834000641_n-1024x771.jpg)
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 4 300852321 739410900463867 8057893727482014775 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/300852321_739410900463867_8057893727482014775_n-1024x771.jpg)
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 5 300783244 739411023797188 8580726674337053694 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/300783244_739411023797188_8580726674337053694_n-771x1024.jpg)
![Діти Новогуйвинської громади передали кошти фонду Сергія Притули 6 299889693 1247915345974639 21960183308295525 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/299889693_1247915345974639_21960183308295525_n-1-1024x653.jpg)