Дітей запрошують до участі в конкурсі до Дня захисників і захисниць

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Дня захисників і захисниць України “Перемога”.

Про це повідомляють на сторінці порталу.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрова Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників та захисниць України.  Саме ж свято до Дня захисників і захисниць України започаткували ще в 2014 році після початку російсько-української війни. 

“Сьогодні, як ніколи, День захисників та захисниць України має надзвичайно важливе значення для кожного з нас. У часи, коли наша країна бореться за свою незалежність, її найкращі дочки та сини встали на захист найціннішого, що є в кожного українця, –  волі. Боротьба України за незалежність, свободу та волю триває не одне століття. Однак, ця боротьба була б неможлива без наших Захисників та Захисниць. Саме вони сьогодні захищають наш сон, саме вони крок за кроком очищують нашу рідну землю від лихої напасті, саме вони ведуть наш народ до такої омріяної Перемоги. Ми вдячні нашим захисникам і захисницям за нелюдські зусилля, що вони докладають, аби ми могли зустрічати нові світанки і цінувати життя”, – кажуть організатори конкурсу.

Основна ціль конкурсу –  сприяння творчому розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням наших героїв – Захисників та Захисниць України. 

Частина (30%) отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво

а) малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  

б) декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін) 

Прийом заявок триває до 23 жовтня. Учасниками можуть стати дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів.

Дізнатися більше інформації щодо благодійного внеску, порядку участі, вимог та умов та подати заявку можна за ПОКЛИКАННЯМ.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин