ДБР викрило житомирського правоохоронця, який намагався налагодити продаж наркотиків

Державне бюро розслідувань проводить системну роботу щодо блокування спроб наркомафії та спецслужб рф налагодити масштабні схеми розповсюдження в Україні наркотичних засобів. Так, працівники ДБР повідомили про підозру правоохоронцю з Житомирської області, який намагався налагодити постачання наркотичних речовин у прифронтові регіони України.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Чоловік організував пересилку наркотичних речовин у Миколаївську область та хотів поширити свою діяльність на інші регіони, наближені до зони бойових дій.

ДБР провело обшуки за місцем проживання правоохоронця. Було знайдено та вилучено патрони, наркотичні речовини, у тому числі амфетамін, засоби зв’язку, фігурки леніна та двоголового орла.

ДБР продовжує встановлювати ланцюг наркотрафіку, до якого був залучений правоохоронець та встановлюються його спільники. Крім того, вивчаються його дії щодо колабораційної діяльності та можлива співпраця з ворожими спецслужбами.

Правоохоронець підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні, пересиланні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин (ч. 1 ст. 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного та відсторонення від посади.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.


Державне бюро розслідувань активно протидіє спробам наркомафії організувати сталі схеми постачання та продажу наркотичних засобів у різних регіонах України, в тому числі – у прифронтових районах.

Окремі ознаки функціонування таких організованих груп вказують на спроби спецслужб рф використовувати цей вид злочинної діяльності для дестабілізації ситуації в Україні, у першу чергу – у прифронтових районах. Через схеми постачання наркотиків ворог намагається підірвати обороноздатність України. Саме тому від початку війни ДБР приділяє особливу увагу боротьбі з наркозлочинністю.

Загалом з лютого 2022 року працівники ДБР та Національної поліції розпочали досудове розслідування у майже у 400 кримінальних провадженнях щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Підпільні цехи для масштабного виробництва наркотиків працівники Бюро виявили у Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернівцях та Ужгороді.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин