12 серпня – Міжнародний день молоді, до якого українці долучаться цьогоріч за ініціативи молодіжних рухів і організацій та підтримки Президента України. У цей нелегкий час війни, коли фестивалі, конкурси, ярмарки збирають велику кількість людей (а це небезпечно), заходи відбуваються в малих групах і не в один час.
Учні Черняхівського ліцею №1 узяли участь в історичному брейн-ринзі «Україна – серце Європи» на приз депутатського корпусу Черняхівської селищної ради. Команди «Нація» та «Соколи» пройшли випробування конкурсами «Історичні джерела», «Хронологія», «Люди свободи», «Історична скринька».
Як повідомляють у Черняхівській громаді, емоції від зустрічі та змагання – через край! Дарма, що є переможці, дружба – понад усе!
![Черняхівські учні позмагалися в брейн-ринзі до Дня молоді 1 IMG 20220810 123102 252](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220810_123102_252-1024x768.jpg)
![Черняхівські учні позмагалися в брейн-ринзі до Дня молоді 2 IMG 20220810 123110 428](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220810_123110_428-1024x768.jpg)
![Черняхівські учні позмагалися в брейн-ринзі до Дня молоді 3 IMG 20220810 123107 516](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220810_123107_516-768x1024.jpg)