Черняхівська громада передала гуманітарну допомогу на передову.
Як повідомляють у Черняхівській селищній раді, з перших днів війни у Черняхівській громаді люди згуртувались, щоб допомагати нашим захисникам наближати Перемогу.
Черговий вантаж від громади із продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами та необхідними речами для воїнів відправився у “народній автівці” до медиків на фронт в супроводі Руслана Левандовського.
“Щиро бажаємо Україні Перемоги, а нашим медикам і захисникам – щасливого повернення до рідних домівок”,- кажуть у Черняхівській громаді.
![Черняхівська громада відправила чергову допомогу на передову 1 FB IMG 1660033278364](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660033278364-1024x768.jpg)