Борці з Житомирщини стали чемпіонами Міжнародного турніру 

У польському місті Красник з 30 вересня по 2 жовтня пройшов Міжнародний турнір серед юніорів, кадетів та кадеток з вільної боротьби. Наші земляки Єлизавета Кулаківська та Роман Кулаківський стали чемпіонами.

Про це повідомляє Суспільне Житомир з посиланням на тренера спортсменів Олексія Федорчука.

За його словами, Єлизавета здобула перемогу у ваговій категорії 46 кілограмів, а Роман став чемпіоном у ваговій категорії 51 кілограм.

“Єлизавета Кулаківська провела три сутички, – каже Олексій Федорчук. – У першій сутичці вона перемогла діючу трикратну Чемпіонку Європи. А Роман Кулаківський провів чотири сутички. Він переміг угорця, словака і українця, а у фіналі – борця з Польщі”.

За словами Олексія Федорчука, Єлизавета і Роман Кулаківські є рідними братом і сестрою. Боротьбою займаються з шести років.

“Єлизавета і Роман вперше прийшли до мене на тренування ще коли ми займалися у селі Пісківка Київської області, – розповідає Олексій Федорчук. – Обидвоє захопилися цим видом спорту. Згодом я переїхав жити і працювати до Малина. Вони теж переїхали за мною. Знімали квартиру, навчалися у школі № 6. Ми тренувалися у Малинській дитячо-юнацькій спортивній школі. Нині Єлизавета і Роман Кулаківські є вихованцями Львівського спортивного коледжу, де є більше можливостей для проведення спарингів, але ми зв’язки не перериваємо і продовжуємо підтримувати наші стосунки”.

Олексій Федорчук каже, що після змагань у Польщі Єлизавета і Роман Кулаківські продовжать тренуватися і готуватимуться до Чемпіонату України серед кадетів і кадеток, який відбудеться у листопаді у Києві.

13 42 44 d149f362d9f3bc13
13 42 47 54f8435ca478127e

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин