Безробітних будуть активніше залучати до суспільно корисних робіт

Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки України Юлії Свириденко з головами обласних та Київської міської військових адміністрації.

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, який брав участь у нараді повідомляє, що першочергово йдеться про українців, які через війну залишились без роботи, зокрема й громадян, які евакуювались до мирних міст.

Під час воєнного стану офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштувались, будуть залучатися до суспільно корисних робіт, які може організовувати військове командування із залученням обласних військових держадміністрацій та місцевою владою. Йдеться про облаштування й укріплення блок-постів, заготівлю дров, розбір завалів й відновлення пошкоджених будівель, розвантаження гумдопомоги, ремонт укриттів та інших нагальних робіт“, – повідомляє Віталій Бунечко.

Очільник Житомирщини наголошує, що кожна особа, що буде долучена, згодом отримає мінімальну зарплату – 6700 гривень. З усіма, хто долучиться до виконання робіт, підписують строковий трудовий договір. У трудову книжку вносять записи. Приймати будуть лише придатних за станом здоров’я людей.

Наразі визначено, що оплата праці в цьому випадку буде здійснюватись центрами зайнятості, коштом фонду на випадок безробіття, та ресурсом місцевої влади.

Image 3

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин