Сьогодні відбулася перша онлайн зустріч влади Житомира з представниками Венеціанського архітектурного університету IYAB (Istituto Universitario di Architettura di Venezia).
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Університет має досвід у роботі на територіях, які постраждали від воєн. На замовлення Уряду Італії вони розробили інноваційну стратегію відновлення пошкоджених об’єктів.
Сьогодні йшлося про допомогу Житомиру.
«Мали мову про наш зруйнований 25-й ліцей. Нам потрібна розробка проєкту нового закладу! Венеціанський університет має провідних спеціалістів у галузі архітектури. Вони точно знають, як збудувати навчальний заклад майбутнього. Дякую представникам університету за приділений час та підтримку», — прокоментував міський голова Сергій Сухомлин.
За результатами зустрічі планується підписання Меморандуму.
![Архітектори з Венеції можуть допомогти Житомиру у відбудові ліцею 1 IMG 20221017 175944 911](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221017_175944_911-913x1024.jpg)