730 днів Незламності. У Житомирі вшанували пам’ять жертв російсько-української війни

Сьогодні, 24 лютого, у Житомирі вшанували пам’ять жертв російсько-української війни, та пам’ять Героїв,  які віддали свої життя за свободу України.

Участь у заході взяв начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступники ОВА Олександр Федько та Юрій Денисовець, заступник начальника Житомирської обласної ради Володимир Ширма, представники міської влади та жителі Житомирщини.

Учасники заходу встановили лампадки й поклали квіти до пам’ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором» та стендів з фото загиблих Героїв на майдані Соборному.

☑️ Усі разом – з державою, громадами, військовими, підприємцями та будівельниками ми зробили кордон з білоруссю справжньою пекельною пасткою для ворога. Адже ми добре пам’ятаємо, хто відкрив прохід до Зони відчуження російській орді в лютому 2022 року. Мінні поля, бетонні фортифікації, ешелонована система оборони та всебічна підтримка Сил оборони – наш спільний внесок в посилення обороноздатності країни на землі.

☑️Щодня ми робимо все можливе й для захисту нашого неба. Російська авіація стала неспроможною нищити мирні квартали, як вони це робили в перші дні вторгнення. Разом із силами протиповітряної оборони зараз на повітряні цілі противника полюють понад 100 мобільних вогневих груп, створені за підтримки обласної адміністрації та громад. Колишні комбайнери, водії, електрики, отримавши бойовий досвід, стали на захист нашого неба та безжально нищать ворога.

☑️ На Житомирщині завжди знали чого вартує життя наших захисників. Наша область є фортецею багатьох славетних бригад та підрозділів. Саме тому, коли під Києвом лише розпочалися запеклі бої, наші медики вже рятували життя хлопцям та дівчатам в українському пікселі та щодня продовжують повертати наших героїв в стрій. Це десятки тисяч врятованих життів.

☑️ Ми пам’ятаємо про кожного. Завдяки Президенту, військовим, дипломатам, нашим міжнародним партнерам та усім, хто дотичний до визволення наших людей з російського полону, на Житомирщину повернулися десятки бійців. Життя кожного з них безцінне. Історія кожного з них – важка. Але наші хлопці вже вдома. Перші години після телефонного дзвінка, перші хвилювання. Далі госпіталь і зустріч з мамою та дружиною, яких не бачив з початку війни. Згодом реабілітація, але після – все одно більшість з них прагне повернутися в стрій до своїх побратимів та продовжувати нищити ворога, який плюндрує нашу землю та руйнує наші міста.

☑️ Наші захисники виборюють майбутнє України на фронті. Тим часом міста Житомирщини, що знаходяться під їх захистом, створюють потужну систему реабілітації та підтримки наших ветеранів. Щороку ми відкриваємо по декілька сучасних реабілітаційних відділень. Зараз їх на Житомирщині вже чотирнадцять. І ця робота не припиняється. Адже ми маємо зробити все необхідне, щоб кожен захисник та захисниця відчували нашу повагу, гордість і турботу та могли швидко повернутись до мирного життя після нашої Перемоги.

☑️ Війна, яку принесла росія, нищить долі мільйонів українців. Десятки тисяч таких людей знайшли прихисток на Житомирщині. Лише наша єдність здатна надати тим, хто лишився рідної домівки, можливість та сили знову відчути себе живим, справжнім, повернутися до активного життя. Дочекатись звільнення рідного міста, відкрити власну справу, знайти мир та спокій у громаді або стати частиною руху, який підтримує таких самих внутрішніх переселенців – кожен обирає для себе свій шлях.

☑️ Підприємці з окупованих чи зруйнованих війною територій активно інтегруються в економіку Житомирщини, спираючись на підтримку громад. Вже вісім підприємств зі сходу України активно працюють та розвиваються у нас. Продовжують підтримувати робітників в містах, що знаходяться під обстрілами, створюють нові робочі місця в нашій області та разом з бізнесом Житомирщини живлять своєю енергією та невтомною працею економіку України.

Джерело

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин