Поліцейські розшукали літнього грибника, який майже добу блукав у лісі

Поліцейські відділу №1 Житомирського районного управління поліції допомогли 84-річному жителю села Сінгурів вибратися з лісу. Літній чоловік пішов по гриби, та втративши орієнтир, заблукав за декілька кілометрів від селища. За понад 5 годин пошуків пенсіонера виявили оперативники поліції та допомогли дістатися додому.

15 вересня близько 21.00 години до поліції звернувся житель села Сінгурів з повідомленням про зникнення батька. Чоловік розповів, що рано-вранці 84-річний пенсіонер пішов до лісу по гриби, проте до теперішнього часу не повернувся. Коли надворі смеркало, син забив на сполох. У телефонній розмові батько сказав, що заблукав і не може повідомити, де знаходиться. Спочатку чоловік намагався знайти батька самостійно, а пізніше звернувся до поліцейських.

До пошуків пенсіонера терміново було залучено особовий склад відділу поліції №1 Житомирського РУП. Розділившись на групи, поліцейські ретельно прочісували ліс. Неодноразові розмови з чоловіком по мобільному телефону не надавали додаткової інформації, оскільки він не зміг зорієнтуватися на місцевості.

Близько 3 години ночі оперативники кримінальної поліції біля кущів у гущі лісу побачили дідуся. Він сильно змерз, був знесилений та наляканий.

Прийшовши до тями, пенсіонер розповів, що, захопившись, вийшов у ту частину лісу, де жодного разу не був. Він безуспішно спробував повернутися на знайомі стежини, поки не зрозумів, що заблукав. У пошуках виходу він пройшов так близько десяти кілометрів. Лише потім, знесилений, чекав на допомогу.

Правоохоронці переконалися, що чоловікові не потрібна медична допомога та доставили його додому, де на діда вже чекали схвильовані родичі.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин