Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування щодо розкрадання майна Житомирського бронетанкового заводу із завданням збитків державі на чотири з половиною мільйони гривень.
Про це повідомило Національне антикорупційне бюро України, пише Суспільне Житомир.
“8 лютого 2023 року Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування за підозрою колишніх директора та заступника директора Житомирського бронетанкового заводу у розтраті майна на понад чотири з половиною мільйони гривень. Дії осіб кваліфікували за частиною 5 статті 191”, – йдеться у повідомленні.
За даними слідства, підозрювані восени 2014 року незаконно провели розконсервацію майна Державного агентства резерву України, а саме: 20 двигунів до бронетехніки. Їх фактично вилучили з мобілізаційного резерву та розпорядилися ними на власний розсуд.
Наприкінці листопада 2022 року Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань Національної поліції в Житомирській області повідомили про підозру експосадовцям.
Національне антикорупційне бюро України застерігає: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може піддаватися кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.