Житомирські учні отримали премії для обдарованої молоді

Бути розумним круто — 97 учнів освітніх закладів міста Житомира отримали премії для обдарованої молоді

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Сьогодні у департаменті освіти нагороджували учнів та вихованців освітніх закладів Житомира за перемоги у конкурсах та турнірах.

Обдарована молодь громади виборола призові місця на Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах «Мирний космос» та «Математичний занзібар», на обласних етапах Всеукраїнських турнірів юних раціоналізаторів та винахідників, хіміків, з інформаційних технологій, за створення власних мультимедійних краєзнавчих проєктів «Врятувати від забуття», «Мандруй рідним краєм», дослідницьких робіт з історії «Моя Батьківщина Україна».

«Упродовж 2–х місяців, під наглядом викладача, я виготовляв ракету для конкурсу «Мирний космос». Мені довелося пройти кілька відбірних турів, щоб потрапити на конкурс», — поділився емоціями Іван Сухін, учень ліцею №24.

«Під час конкурсу «Математичний занзібар», у якому я брала участь, пролунала повітряна і нам довелося перейти у бомбосховище, але це не завадило нам у вирішенні завдань, наша команда посіла 2-ге місце», — розповідає Анастасія Литвинчук, учениця ліцею №25.

«Вчитися і розвиватися потрібно постійно. Головне — не опускати руки після невдалих спроб» — наголосила Марина Войтович, учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки.

«Кожен має знайти для себе свою особисту мотивацію, адже ставати розумнішою і розвиватися круто. Грошова премія стала приємним бонусом, отже знання дають змогу заробляти», — зауважила Дарина Павлюк, учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки.

photo1671636513 1
photo1671636512

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин