Житомирські рятувальники показали техніку, яка працює на ліквідації наслідків ракетних обстрілів

Четвертого січня в Житомирському обласному управлінні ДСНС рятувальники показали нові зразки пожежної та аварійно-рятувальної техніки і спецобладнання, яке працює на ліквідації наслідків ракетних обстрілів армією РФ.

Інформацію про це опублікував у своєму Telegram голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, якого цитує Суспільне.

За його словами, нову техніку закупили спільно за гроші з державного та обласного бюджетів – на це витратили майже 84 мільйони гривень.

У коментарі Суспільному заступник начальника обласного управління ДСНС Олег Держанівський сказав, що представлену техніку закупили за час дії в Україні воєнного стану. Практично вся вона задіяна на ліквідації наслідків обстрілів армією РФ.

“В умовах воєнного стану ми виконуємо не лише наші звичні обов’язки, а й працюємо на ліквідації наслідків ракетних бомбових ударів та ударів дронами. Для цих задач у нашому складі була створена аварійно-рятувальна частина з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Там працює близько 80 фахівців і 40 одиниць техніки. Практично вся техніка, яку ми сьогодні показували, призначена для роботи саме цієї частини. Це важка інженерна техніка, спеціальні аварійно-рятувальні машини, повністю укомплектовані пожежні автомобілі, авто спецзв’язку, потужний генератор. Техніка сучасна і нова, що, звісно ж, добре, адже з початком повномасштабної війни виклики перед нами постали теж нові”, – каже Олег Держанівський.

Окрім нової, є у рятувальників і техніка, привезена у якості благодійної допомоги з-за кордону.

“Ці машини не нові – деяким із них може бути по 15-20 років, але вони ще довго можуть нам служити і добре працюють, тому їх ми теж використовуємо. Дуже вдячні усім благодійникам з-за кордону, з різних країн, які нам допомагають”, – розповів Олег Держанівський.

За його словами, зараз на балансі у рятувальників також є два сучасні намети, на купівлю яких область виділила понад 400 тисяч гривень. Один з наметів призначений для рятувальників – він обладнаний усіма необхідними комунікаціями. Інший – можна використовувати для перебування в ньому людей, які опинилися у складних умовах.

89e8bc7b56898257 1
ff0d7fb2d8117aff

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин