Житомирські поліцейські допомагають тим, хто того потребує

Упродовж минулого тижня поліцейські Житомирського районного управління ювенальний інспектор Олександр Пулін та офіцер громади Вадим Циганник відвідали близько десятка родин в Оліївській громаді. Кожна з сімей через нинішню війну має свою щемливу історію.

Про це повідомляє Поліція Житомирської області.

– Вимушене переселення, загибель близьких, потреби дітей з інвалідністю – це ті виклики, з якими ці родини зіткнулись безпосередньо у зв’язку зі збройною агресією росії. І, звісно, що їм потрібна підтримка та допомога. Будь-хто у таких ситуаціях її потребував би, – розповідає поліцейський офіцер громади Житомирського РУП Вадим Циганник.

Поліцейські звернулися до благодійників і волонтерів та разом з ними сформували гуманітарні набори з речами першої необхідності. Туди ввійшли і харчові продукти та солодощі, іграшки й спортивний інвентар для дітей. Усе це передали родинам, які нині перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час візитів поліцейські разом з представниками громади вивчили умови проживання сімей та моніторили їх нагальні потреби, аби продовжити надавати посильну допомогу.

Правоохоронці закликають й інших підтримувати такі ініціативи.

2e871f7c1
71f917
21381889

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин