Житомирщина та Херсонщина об’єднуються задля підтримки переселенців

6 вересня відбулася зустріч начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка з начальником Херсонської обласної військової адміністрації Ярославом Янушевичем. Зокрема було обговорено можливість створення на Житомирщині гуманітарно-інформаційного хабу «Я-Херсон».

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

За офіційними даними, на Житомирщині проживає майже 2 тисячі переселенців із Херсонської області та це число може збільшитися. Адже навіть після деокупації території області швидко відновити інфраструктуру там, у холодну пору року, буде дуже складно.

«Саме тому робота такого хабу разом із Гуманітарним штабом Житомирської обласної військової адміністрації дозволить швидко задовольнити першочергові потреби евакуйованих громадян», — підкреслив Віталій Бунечко.

Як повідомив очільник Херсонщини, ворог максимально ускладнює евакуацію людей із небезпечних районів. Тим, хто відважився виїхати, доводиться долати десятки російських блокпостів, окупанти навмисно створюють довжелезні затори, щоб людям було неможливо доїхати до підконтрольних Україні селищ поблизу Запорізької області, зокрема через Василівку.

Начальник Житомирської ОВА наголосив, що Житомирщина з перших днів повномасштабного вторгнення рф на Україну надає допомогу ВПО з інших областей, які перебувають у тимчасовій окупації та в зоні активних бойових дій, й надалі сприятиме у вирішенні гуманітарних питань.

«Об’єднуємось та підтримуємо вимушених переселенців, які постраждали від війни! Тримаймося разом!», — підсумував Віталій Бунечко.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин