Житомирянка стала призеркою чемпіонату Європи зі стрільби з лука

Житомирянка Ольга Хомутовська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Змагання проходили  у місті Ньюпорт (Великобританія). Нині вона вдома, у Житомирі.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Ольга з 2017 року професійно  займається стрільбою з лука у Житомирській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамівець» під керівництвом тренера Івана Мазепи (перший тренер – Олександр Большаков). За досить короткий термін до дівчини прийшли високі результати.

«Емоції були неймовірні, була велика гордість за себе, за місто. Адже, я перша в цьому виді спорту здобула медаль для Житомирщини. Цей чемпіонат був успішний для мене, так і для збірної України. Під час змагань йшов дощ, було трохи важко стріляти, але я сконцентрувалась на всі 100% і показала чудові результати», – розповідає Ольга.

У лютому цього року на чемпіонаті Європи, який проводився у Словенії, Ольга посіла ІV місце. А вже через пів року на чемпіонаті Європи вона стала бронзовою призеркою у категорії «мікс» на дистанції 50 м.