З січня в Житомирі зросте тариф на водопостачання та водовідведення

З першого січня у Житомирі зросте тариф на водопостачання та водовідведення. Інформацію про це пресслужба “Житомирводоканалу” оприлюднила на своїй сторінці в мережі Facebook.

У коментарі Суспільному Житомир менеджерка зі зв’язків із громадськістю “Житомирводоканалу” Сніжана Герасимчук сказала, що наразі вони ще не мають точних цифр.

“Рішення про підвищення тарифів НКРЕКП вже прийняло, однак протокол із конкретними цифрами ще не оприлюднено. Завтра приїде наш директор, який скаже про цифри, тоді і зможемо вже коментувати”, – поінформувала Сніжана Герасимчук.

За її словами, тариф на водопостачання та водовідведення зросте у більшості регіонів України.

Зміну тарифу у “Житомирводоканалі” обґрунтовують тим, що діючі тарифи давно не покривають фактичних витрат підприємства.

“Зараз ми платимо лише за електрику 12 мільйонів гривень, а з січня прогнозується підвищення цін і на неї, тому наші рахунки за електропостачання знову зростуть. Переглянутий тариф – єдина можливість заплатити за електроенергію, придбати реагенти, обслуговувати десятки водопровідних, каналізаційних та підвищувальних насосних станцій, проводити аварійно-відновлювальні роботи, продовжити реконструкцію очисних споруд води і каналізації”, – сказано у повідомленні пресслужби.

Також у пресслужбі пояснили, що у Житомирі тарифи вищі, ніж в інших обласних центрах, оскільки 21 % у структурі тарифу – це гроші на погашення кредиту Світового банку щодо модернізації та відновлення водопровідно-каналізаційного господарства міста.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин