Виробник “Байрактар” безкоштовно передасть Україні безпілотник

Турецька компанія Baykar передасть безкоштовно “польський” безпілотник “Байрактар” Україні, а зібрані у Польщі кошти на нього буде витрачено на гуманітарні цілі.

Про це розповів ініціатор збору коштів у Польщі, журналіст Славомір Сєраковський, пише “Європейська правда“.

Як повідомлялося раніше, житомирський архітектор Олександр Нікітенко переміг у конкурсі на створення художньої інсталяції для технологічного центру Оздеміра Байрактара – розробника безпілотників Bayraktar.

Згідно деталей проєкту, який знаходиться на платформі Arcbazar, інсталяція має бути розміщена в місті Стамбул. Найвищі бали пропозиція Олександра отримала за ідею та красу – 9,2 та 9 балів із десяти відповідно, повідомляє Суспільне.

У візії проєкту Олександра сказано, що, оскільки невід’ємною частиною компанії та її продукції є орієнтир на польоти та підкорення небес, інсталяція відображає цю філософію, зосередившись на повітряному контексті. Всередині інсталяція заповнена композицією із металевого листя. Кожен сегмент інсталяції стоїть на окремому стержні, який оживає силою вітру та створює унікальну гру світла й тіні, завдяки внутрішньому освітленню.

photo1658660998

Проєкт житомирянина Олександра Нікітенка

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин