Вп’яте відзначають почесних Амбасадорів Житомирщини

Сьогодні велика родина Амбасадорів Житомирщини поповнилася ще 6 талановитими особистостями, серед них: заслужений художник України Василь Кондратюк, лялькар Сергій Соловйов, краєзнавець Геннадій Махорін, співачка Катерина Бакальчук, спортсменка Олександра Мохорт та майстер народної творчості Олег Земнухов.

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Серед наших Амбасадорів є волонтери, які допомагають Збройним Силам України. Інші приєднались до культурного фронту та підтримують дух наших захисників, переселенців або містян та селян”, – каже Віталій Бунечко.

За його словами, наші амбасадори – це особливі люди: мудрі, талановиті, багаті досвідом, які роблять надзвичайно велику справу – представляють нашу область на різноманітних майданчиках.

Особливо це актуально зараз під час війни. Усі ми переконалися, як важливо переконливо розповідати світові про Україну та її відчайдушну боротьбу за Волю та Незалежність. Це невіддільна частина нашого спротиву, який точиться на фронті, в тилу, на міжнародній арені.

Цього року вже вп’яте відзначають почесних Амбасадорів Житомирщини.

“Щоразу, це абсолютно нові люди, абсолютно нові емоції і досвід, які дає спілкування з такими шановними й поважними людьми. Вони – працелюбні, креативні та наполегливі. Саме їх робота найкраще КАЖЕ про Житомирщину”, – наголосив Віталій Бунечко.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин